BloodBound forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

+4
Militia
Anubia (Astarte)
Eight Sin
Lokino (Abbi)
8 posters

Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Lokino (Abbi) Sat Feb 07, 2009 11:26 am

Ventrilo, pravidla...
Na VT je vždy viac miestností. Ak je nejaká spoločná akcia, buďte vždy v jednej parte. Ak idete AFK choďte do party AFK a do commentu si napíšte aspoň predpokladaný návrat, aby sme vedeli, či máme s vami počítať ak sa niečo bude diať. Ak nás je veľa rozdeľujte sa do párt aby sme sa nerušili. Nick si dávajte vždy taký, aký máte v hre, aby sme vedeli, s kým sa bavíme.

CWH
Do CWH sa nedáva NIČ!!!Všetko, čo budete chciet dávať do CWH budete dávať cez skladníka, ktorý si to bude musieť značiť, ide o jednoduchú vec a účinnú, pretože si veľa ludí necháva materiál atď. Musíte mu odovzdávať: Základný materiál , Keye a rcp. len na vzácne B (napr valhalla keye, BW helmet keye), A/S môžete dávať všetky, pretože este sa presne nevie, čo sa bude skladať. Ak niekto bude mať navyše enchanty B+, gamestony, crystali, celé veci B+, shoty B+, AA, seal stony, vzácne q. itemy (napr. shardy, q. z GC) dávajte to kľudne tiež skladníkovi. Akékoľvek otázky ohľadom toho čo dávať skladníkovi v hre PM Abbi, alebo skladnikovi. Ak tam nie sme a chcete to vedieť hneď, kuknite sa do CWH, a ak to tam už je, tak tým nič nepokazíte, keď si to necháte medzi tým, co mu dáte.

Manor
Manor zatiaľ nebude povinný, ale kto chce, môže manoriť, a dávať to do CWH! Samozrejme sa to potom aj zohľadní na rýchlosti stavania jeho výbavy.

Questy

Questy ako sú, Ketra lvl 5, Imperial tomb, Forge of the gods bude VŽDY robiť len jeden človek (ak nás bude dosť, tak to môžu robiť aj traja, ale každý vždy pôjde s inou partou), pretože potom padajú tie itemy naho*no. Je dobré, aby si tieto q. brali ľudia, ktorí tu bývajú často, aby nebol problém s tým, že nemáme čo robiť, pretože tu nie je ten, kto má q.

Bossovia
Akcie na bossov budú vždy riadené jedným, poprípade dvoma hráčmi, na VT mal byť vtedy kľud, aby bolo počuť, čo rozprávajú, takže počas akcii nekecajte, pokiaľ to nie je dôležite pre danú situáciu, samozrejme pýtajte si heal, buff atď...Bossov môže vždy riadiť niekto iný, nie je dané, že to je CL alebo ZCL...



Nábor do klanu/Academie

Práva na nábor do klanu budú mať všetci členovia klanu, s tým, že budú naberať len do academie!!! Do main klanu a royal guard maju právo naberať len ZCL a CL ! Ak nájdete záujemcu o klan, pošlite ho na fórum, do topicu Debata, bude tam založený topic žiadosť o prijatie do klanu, nech si ju tam napíše, bude to prehľadné, a hlavne celý klan bude vidieť čo za ludia sa k nám hlásia do klanu. Ak bude naberať niekto do main klanu bez súhlasu CL/ZCL budem to brať ako porušenie pravidiel!



Rada Starších

Luffy (Suvicka) - Zástupca CL (to znamená, že keď tu nie som, o všetkom rozhoduje ZCL), tiež bude vyberať materiál, a všetky ostatné veci do CWH (možno sa to časom obmedzí len na materiál, to sa uvidí), bude sa vyberať raz týždenne, vždy v nedelu o 19:00, očakávam nech sa logne čo najviac ludí, je to len preto, aby sme luďom, ktorý sa o takéto veci budu starať uľahčili prácu. Ak sa niekto chystá určitý čas nehrať, tak to odovzdá skôr, alebo neskôr, dohodne sa s Luffym, kedy mu to dá.
EightSin - Zástupca CL (rovnaké práva ako Luffy)
Viennetta - Bankár, človek, ktorý bude vyberať adeny na clan hall ale tiež na veci potrebné do klanu, napr na skladanie veci na gamestony atď., bude to v rovnaký čas 19:00 nedela, pravidelne kazdý týždeň 1kk každý!!!

//je možne, že spôsob, kedy sa materiál bude vyberať sa ešte upraví, ale myslím, žeby to mohlo fungovať
Porušenie zásadných pravidiel, ako napríklad neplatiť poplatky za CH, nedávanie materiálu do CWH (resp. predávanie materiálu) bude trestané podľa závažnosti, od odoberania práv na CH, cez zrušenie práv úplne(samozrejme dočasne) až po kick z klanu! platí to pre všetky pravidlá



Created by Lokino


Naposledy upravil Lokino (Abbi) dne Thu Feb 26, 2009 11:13 am, celkově upraveno 2 krát

Lokino (Abbi)
Führer

Poeet p?íspivku : 330
Age : 34
Registration date : 06. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Lokino (Abbi) Thu Feb 26, 2009 2:19 am

piste, ak som nieco zabudol, dopisem tam, pravdepodobne sa casom rozsiria skladnici, budu aspon 3 dufam, takze ak by bolo treba, daval by sa material v podstate kedykolvek a komukolvek z tych par ludi, to sa doladi casom, zatial skusime tento sposob
kedze par ludi este len zacina viac menej, a nebudu mat adeny na CH tento tyzden, napisete mne, a dohodneme sa.

Lokino (Abbi)
Führer

Poeet p?íspivku : 330
Age : 34
Registration date : 06. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Eight Sin Thu Feb 26, 2009 9:39 am

hh tak ako tie 2kk su pekne ... ale ja 2 tyzdne setrim na homo Smile a by som povedal ze pre mna a este niektorych supportov je to troska vela.. lebo ked expim tak takmer co vybucham taknakupim somariny za to ....Smile a ked expim s niekym nahodou .. tak to neni taka doba aby som si za tyzden len tak zarobil 2kk Smile pre par ludi .. ktoky niesu DD ako lukary destraci ... myslim ze aj sws a BDecka si to sami vpoho vybuchaju .. ale healery to az take jednoduche tych 2kk si myslim ze nemaju .. tak by som to skratil tak na 1 max 1,5kk ak nei tak nei no ...Smile kupim to homo aj cez dalsiu periodu .. za 3 tyzdne Smile
Eight Sin
Eight Sin

Poeet p?íspivku : 143
Registration date : 07. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Lokino (Abbi) Thu Feb 26, 2009 11:13 am

nj, tak to hodime na 1kk, asi Razz, tak sme povodne boli dohodnuty, ale som myslel ze 2 mega nebude problem, to asi preto ze som spoil, len ked predam blbosti do shopu, tak mam dost aden

Lokino (Abbi)
Führer

Poeet p?íspivku : 330
Age : 34
Registration date : 06. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Anubia (Astarte) Thu Feb 26, 2009 11:23 am

Myslim ze 1kk je asi rozumnejsie hlavne zo zaciatku nic nebrani neskor ked budu vsetci vyssi lvl a bude sa chodit na akcie zdvihnut na 2kk.

Anubia (Astarte)

Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 16. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Militia Thu Feb 26, 2009 11:46 am

Poplatky:

1-40 nic
41-70 1kk/week
71-80 2kk/week

-Subclassy 40-80 2kk/week Smile
-V případě získání hradu poplatky po dobu vlastnictví zrušit Smile

-------------
Ještě bych tam dal byt povinně aspon 4x týdně online od 18-21 h ... ať se může spáchat nějaký to RB, PvP popřípadě robení Questu atp...

+ Nutnost účastnit se Castle Siege, + na veškerých plánovaných akcích, které budou vypsány na fóru...


Peace flower
Militia
Militia

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 07. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  BlackSheep Thu Feb 26, 2009 12:00 pm

Militia (HyederPiree) napsal:Poplatky:

Ještě bych tam dal byt povinně aspon 4x týdně online od 18-21 h ... ať se může spáchat nějaký to RB, PvP popřípadě robení Questu atp...

+ Nutnost účastnit se Castle Siege, + na veškerých plánovaných akcích, které budou vypsány na fóru...


Peace flower

Tohle bych tam absolutne nedaval ..... proboha, hraju to pro zabavu a ne proto, ze mne nekdo nuti, ze MUSIM !
Mnohem radsi si zajdu nekam se svoji pritulkou, nebo s klukama do hospody, taky jsem kolikrat z prace, kde nonstop sedim u dvou 24" monitoru a "premyslim" tak utahany, ze domu prijdu domu a jedine na co myslim je postel. Proste plno lidi to hraje opravdu ciste pro zabavu a ne protoze mu to nekdo narizuje.
BlackSheep
BlackSheep
Führer

Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 06. 04. 08

https://bloodbound.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Najbi Thu Feb 26, 2009 12:10 pm

já nechci nějak rejpat ale nechápu jak tu může bishop řikat že si nevydělá prachy neřeknu SE ale bishop který může expit uplně krásně sám takže aj normálně vydělávat prachy jako třeba mág alespoň podle mého názoru protože jsem ho hrál též na pár serverech.. ale tak to je jedno pokud někdo potřebuje třeba na homo nebo tak tak určitě neškodí se někoho zeptat jestli by mu nepučil Cool

Najbi

Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 11. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Lokino (Abbi) Thu Feb 26, 2009 12:26 pm

prave toto som chcel pocut, zaujimave, ze vsade sa snazim pisat, klanovo!, spolocne, v PT klanovych atd! takze tam si asi nezaexpi sam, praveze chcem uplne zrusit expenie sam
to je proste o nicom, ked je vela ludi daju sa robit lepsie veci (aspon vecsinou), sak pokial idmee na spoil napr ta BF, tak tam stacime 1-2 DD,1x spoil, 1 buffer asi, mozno by sa hodilo SWS na ww, ale inak ostatna PT moze ist dropovat nieco ine, alebo robit q., hlavne nie sami!

Lokino (Abbi)
Führer

Poeet p?íspivku : 330
Age : 34
Registration date : 06. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Lokino (Abbi) Thu Feb 26, 2009 3:55 pm

Militia (HyederPiree) napsal:Poplatky:

1-40 nic
41-70 1kk/week
71-80 2kk/week

-Subclassy 40-80 2kk/week Smile
-V případě získání hradu poplatky po dobu vlastnictví zrušit Smile

-------------
Ještě bych tam dal byt povinně aspon 4x týdně online od 18-21 h ... ať se může spáchat nějaký to RB, PvP popřípadě robení Questu atp...

+ Nutnost účastnit se Castle Siege, + na veškerých plánovaných akcích, které budou vypsány na fóru...


Peace flower
to je podla mna zbytocne rozdelovanie, aj tak uz coskoro nebude skoro ziadny problem pre nikoho ani 2kk, a kazdy aj tak pouziva klan hall rovnako, kazdy bude chciet asi vybavu, takze kazdy by mal davat rovnako, niekto ide maga, ma viac aden, zas na subku pojde nieco, s cim nebude mat tolko aden... a aj tak si tu kazdy druhy clovek robi svojho spoila, crafta atd...takze aden ma akzdy dost asi Razz

Lokino (Abbi)
Führer

Poeet p?íspivku : 330
Age : 34
Registration date : 06. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Lokino (Abbi) Thu Feb 26, 2009 3:57 pm

k tej nutnosti na CS, ja to tak trozka povazujem za samozrejmost, suhlasim s tebou, alebo suhlasim aj s ovcou, nechcem nikoho nutit hrat nejaky pocet hodin denne, alebo chodit vzdy na enjaku akciu, podla mna sa na bossov coskoro bude dat chodit vzdy podvecer, ked tu bude par ludi, proste tak to nedavame teraz, to neva, budu subky, budu novy ludia, podla mna nepotrva dlho, a v klane sa chary trozka vyrovnaju, a dufam ze sa nam podary docielit aj to, ze nebudu PT po 2-3 ludoch (pokial to teda nie je uplne zbytocne a zvysok moze robit nieco ine), teda tak, ze budu DD a buffery dost vyrovnany a tak dufam

Lokino (Abbi)
Führer

Poeet p?íspivku : 330
Age : 34
Registration date : 06. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Najbi Thu Feb 26, 2009 5:09 pm

když neni žádná parta a ani nebude z těch lidí co sou online tak přece nebudu stát v hale Smile mě taky nebaví expit sám ale když nemam na vybranou Razz

Najbi

Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 11. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Eight Sin Thu Feb 26, 2009 5:47 pm

sa mi zda ze si davno nehral bisha...Smile lebo ako sa snazim tak sa snazim expit... ked idem sam tak to co preshotunem a prespriti orujem tak mi stoji zahovno .. nezarobim ani aadenu .. a ked idem nahodou do pt .. tak ideme 9 a to mam tak za 2 hodiny 150k Smile takze mi nehovor ze bishop moze nejako uzasne zarabat...Smile a ked este niekde expim sam .. tak ma bud peknu alebo je tam 450 ludi ... takze ako sorry ale neni to az tak jednoduche ...Sad
Eight Sin
Eight Sin

Poeet p?íspivku : 143
Registration date : 07. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Lokino (Abbi) Thu Feb 26, 2009 5:56 pm

zatial som tu asi nevidel menej ludi online ako 5-6 takze PT sa da zalozit vzdy, ide len o to, ze ludia radsej pojdu farmit sami, a mne potom povedia, ze chcu A cko medzi prvymi, lebo maju naj lvl a potrebuju ho najviac, ale to, ze sa niekto tyzden sere v GC s q., tak isto v beast farme, co ja viem loa, shardy, ked buud tak S rcp, popripade TOI q. atd...to uz nikoho asi nezaujima, dnes nechapem preco, zasa som bol v hre pisem kto co robi a nikto ani len neodpise, pristom ked sa niekto logne, tak ho pozdravia skoro vsetci co su on, takze neviem no, ci nevidia co pisem...
tiez som myslel ze by som mohol skladat vybavu podla toho, kto mi hodne pomaha pri spoile alebo q. lenze blbost je natom to, ze nemozem byt vsade, resp s kazdym, takze je to tazke no, vediet kde, kto a co robi, este s kym, lebo niekto sa zavre s 2 ludmi do cata, neodpisuje na chat,a uz nevies ci je tu alebo je afk, alebo napt do TOI atd..takze nevim no

Lokino (Abbi)
Führer

Poeet p?íspivku : 330
Age : 34
Registration date : 06. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Anubia (Astarte) Fri Feb 27, 2009 1:09 pm

Takže čo sa týka samostatnosti expenia , pokial niekto nema naladu berem že xce chvilu solovať ale keď sa bude volať do party aby šiel pomôcť alebo sa zúčastnil nejakej akcie si myslím že to by odmietať nemal aspoň nie väčšinou. Čo sa týka áno bish je schponý pekne expiť sám na lethaloch a zarabať ale mal by mať na to aspoň primeranú výbavu (homokladu s acumenom viac treba nebude zatial). S tým čo napísal SHEEP súhlasím absolútne až na to že keď je dohodnutá akcia kde treba pomôcť keď je človek doma a može mal by lognúť ak je jeho char potrebný alebo umožniť niekomu ho lognúť. Čo sa týka aden kým sa chary nezrovnaju kus lvlom si myslím je fajn 1kk a o daky ten týždeň (2 až 3) nebude problém prejsť na 2kk. Bude sa chodiť na vyšší lvl mobov a aj v parte sa bude zarabať. K tým spoilom a craftom to by som skôr radšej videl že sa dohodnú podvaja až traja ludia a spravia si na novom účte spoločného spoila alebo crafta ako každý sám zase ťahať a bolo by fajn sa dohodnúť pri spoiloch na akom lvl ostanu a potom im spraviť sin eaterov , každy si vie myslím nájsť čo na ktorom lvly sa najlepšie spoilí. Toť moj názor. Razz

Anubia (Astarte)

Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 16. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Redy Fri Feb 27, 2009 1:36 pm

Anubia (Astarte) napsal:Takže čo sa týka samostatnosti expenia , pokial niekto nema naladu berem že xce chvilu solovať ale keď sa bude volať do party aby šiel pomôcť alebo sa zúčastnil nejakej akcie si myslím že to by odmietať nemal aspoň nie väčšinou. Čo sa týka áno bish je schponý pekne expiť sám na lethaloch a zarabať ale mal by mať na to aspoň primeranú výbavu (homokladu s acumenom viac treba nebude zatial). S tým čo napísal SHEEP súhlasím absolútne až na to že keď je dohodnutá akcia kde treba pomôcť keď je človek doma a može mal by lognúť ak je jeho char potrebný alebo umožniť niekomu ho lognúť. Čo sa týka aden kým sa chary nezrovnaju kus lvlom si myslím je fajn 1kk a o daky ten týždeň (2 až 3) nebude problém prejsť na 2kk. Bude sa chodiť na vyšší lvl mobov a aj v parte sa bude zarabať. K tým spoilom a craftom to by som skôr radšej videl že sa dohodnú podvaja až traja ludia a spravia si na novom účte spoločného spoila alebo crafta ako každý sám zase ťahať a bolo by fajn sa dohodnúť pri spoiloch na akom lvl ostanu a potom im spraviť sin eaterov , každy si vie myslím nájsť čo na ktorom lvly sa najlepšie spoilí. Toť moj názor. Razz

hele s tim spoilenim podle me lepsi se podivat po aktvinich spoilech nez jak tutani delat novy postavy, je sice pravda ze za novy postavy sou reputacni body a hlavne si je muzes podrzet na lvli jakym potrebujes, ale delat prestupy je tezka pakarna + pocitej s tim ze kdyz nekdo logne spoila okamzite chybi jeden clovek kterej bude potreba jako support nebo DD, takze ja bych byl spis za to aby sme se poohlidli po aktivnich spoilech
Redy
Redy

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  BlackSheep Fri Feb 27, 2009 2:11 pm

hele Redy, nemyslis ze to trosku s velikosti te signatury prehanis? Very Happy
BlackSheep
BlackSheep
Führer

Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 06. 04. 08

https://bloodbound.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Anubia (Astarte) Fri Feb 27, 2009 2:47 pm

" pro Lokino (Abbi) Yesterday at 1:55 pm

to je podla mna zbytocne rozdelovanie, aj tak uz coskoro nebude skoro ziadny problem pre nikoho ani 2kk, a kazdy aj tak pouziva klan hall rovnako, kazdy bude chciet asi vybavu, takze kazdy by mal davat rovnako, niekto ide maga, ma viac aden, zas na subku pojde nieco, s cim nebude mat tolko aden... a aj tak si tu kazdy druhy clovek robi svojho spoila, crafta atd...takze aden ma akzdy dost asi Razz "



s tym suhlasim ale to bolo na margo toho co pisal abbi ze kazdy si ide este svojho spoila alebo crafta - na to bola reakcia aby sa radsej dohodlo na dakych spolocnych , pre mna zatial staci spoil a craft ktory je.

Anubia (Astarte)

Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 16. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Lokino (Abbi) Fri Feb 27, 2009 6:07 pm

ja som to skor myslel tak, ze to je podla mna uplne zbytocne robit spoila, staci jeden craft v klane, a 2 spoilovia je original, pretoze jedneho to po case prestane bavit stale spoilit
nechavat na malom lvl spoila nema zmysel, vzdy, ked si cokolvek preratas, tak sa ti vaic oplati ist s PT napr do riftu S, alebo IT atd na spoil, predas jednu vec, a kupis si zato kolko chces takych z low lvl...oplati sa to fakt len vtedy ked sa setri na CH atd... Smile

Lokino (Abbi)
Führer

Poeet p?íspivku : 330
Age : 34
Registration date : 06. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Suvicka / Luffy Fri Mar 06, 2009 10:25 am

Materiál se vybírám já a to v 19h v neděli. Dle dohody lze vybírat 2x týdně a to ve středu.
Suvicka / Luffy
Suvicka / Luffy

Poeet p?íspivku : 40
Age : 41
Registration date : 06. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Podrobnejšie pravidlá, Rada starších Empty Re: Podrobnejšie pravidlá, Rada starších

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru